My Scary Little Secret

21. června 2012 v 18:55 | °WiWi° |  Super Junior - Jednorázovky
Tak tady je :-) Vím, že to není nic moc a je taky krátká, ale je psaná v noci, takže...:D A komenty prosím! :)My Scary Little Secret

Typ: Oneshot, shounen ai (?) (Neumím psát :D)

Fandom: Super Junior

Pár: Ryeowook/…

Silný vítr pocuchal jeho poněkolikáté upravené vlasy a zase se vytratil pryč. Hnědovlasý mladík se otřásl strachem a přidal do kroku. Nemohl se dočkat, až ucítí jemnou vůni skořice, visící na malém vánočním stromečku a uvelebí se do pohovky, která na něj čekala před krbem. Neměl rád, když musel chodit sám a ve hlavně ve tmě, ale jeho práce mu nedovolovala chodit domů brzy. Hnědovlásek tiše zakňučel a zachumlal své ruce do kapes. Svým způsobem Vánoce neměl rád.

Stál opřený o zeď, pozoroval děti, které radostně pobíhaly okolo kostela, svým černočerným pohledem. Už dlouho čekal na tuhle chvíli. Čekal, až ten mladík projde touhle ulicí a on jen vyleze ze stínu a… Jeho tok myšlenek přerušila silná vůně. V duchu se zatetelil. Tak přeci jen se dočkal! Tišeji než myška se ještě víc přitiskl ke zdi. Sladká vůně se přibližovala čím dál víc…

Bál se. Nemohl to popřít. Chtěl být doma, v teple. Roztřeseným krokem vkročil do uličky. Poslední, ale nejstrašidelnější. Zrychlil se mu dech, když vkročil do stínu a zahlédl slabý záblesk. Vypískl a do jeho očí se přiřítily slzy.

"J-Je t-tu ně-někdo?" zeptal se do tmy, očekávajíc, že se, k jeho štěstí, nikdo neozve. Jaké však bylo překvapení, když se "někdo" ozval.

"Hádej," zašeptal melodický hlas a hnědovláskovi přejede po zádech mráz. Bože, to ne! Proč on musí mít takovou smůlu?! Kdyby tu teď nebyl ten neznámý, práskl by hlavou o zeď. Potlačí vzlyknutí a zadívá se tím směrem, odkud se ozval hlas. Když spatří oči neznámého, na chvíli ztratí řeč. Jsou černé jako nejčernější noc a bělmo je červené…

Vystrašeně vypískl a bleskově se otočil. Tady nebude už ani minutu a to, i kdyby měl oběhnout celé město, jen proto, aby se dostal domů. Než však stačí udělat krok, tajemná postava ho přitiskne ke zdi. Co to? Ještě před chvílí byl na druhé straně ulice! Bleskne mu hlavou, ale nemá čas, aby to teď řešil.

"Nechte mě, prosím," zaúpěl a snažil se zadržet slzy. Nepodařilo se mu to. I přes jeho úsilí jich pár vyteklo ven. Černovlasý muž si toho všiml. Lehce se dotkl jeho tváře a setřel mu je. "Nemáš proč se bát. Nic ti neudělám," zašeptal a něžně mladšího pohladil po tváři. Ten s sebou při doteku cukl, ale neodtáhl se /Neměl taky jak/. "Co po mě chceš," vzlykl.
Muž se neodtáhl. Naopak si hnědovláska přitáhl ještě víc. "Chci tebe, Wookie," zašeptal do jeho ouška. Jmenovaný vytřeštil oči a snažil se vytrhnout ze sevření černovlasého muže. Ten se jen usmál a opět přirazil Wookieho na cihly za ním. "Ať tě to ani nepadne," zašeptal těsně u jeho rtů, na které se následně přisál. Jemně přejel jazykem po jejich kontuře a začal sát jeho spodní ret. Ryeowook vyjekl, neuvědomil si tím, že mu dal šanci. Černovlásek toho okamžitě využil a vplul jazykem do Wookieho pusinky, kde přejel po jeho zoubkách. Dával mu čas, aby se připravil na to, co ho čeká za chvíli.

Wookie se ještě hodnou chvíli vzpíral, ale došlo mu, že to nemá cenu. Je mnohem slabší. Když se jazyk neznámého dotkl toho jeho a začal ho vybízet ke spolupráci, otřásl se. Ale nebyl si jistý jestli zrovna odporem…

Nevěděl, jak se to stalo, ale zanedlouho našel sám sebe, jak bojácně odpovídá na polibky toho muže, který s ním má v plánu ne zrovna hezkou věc. Starší muž se do polibku potěšeně usmál. Teď už ho má ve své moci jen on sám. Vzal obě Wookieho ruce do jedné ruky a držel mu je nad hlavou, aby se tou druhou následně vydat na prozkoumání Wookieho těla. Pomalu sjel až k lemu jeho trička, na nic nečekal a zajel pod něj. Chlapec pod ním se roztřásl. Černovlásek se znovu usmál, ale potom ztuhnul.

Tohle v plánu nebylo. Tohle musí počkat. Pomalu se odtrhl a podíval se do Wookieho přivřených očích. "Omlouvám se," zašeptal. Ryeowook na něj zmateně pohlédl, ale hned pochopil. Oči druhého muže ještě víc potemní a narýsují se pod nimi žíly. Wookie ztuhne. Trhne s sebou, když se černovlásek nakloní k jeho krku. Očekává další polibek, ale místo toho ucítí jen bolest. Palčivou bolest. Chce vykřiknout, ale dříve než to stihne, černovlásek mu zacpe ústa. Do jeho očí se znovu nahrnou slzičky zoufalství. Černovlasý muž nenasytně pije jeho krev, hltá ji, nemůže se jí nabažit. Je ještě lepší, než si kdy mohl představit. Podrží si chlapce pod ním pevněji a zakousne se ještě víc. Ryeowook se třese se po celém těle. Cítí, jak jej opouští síly, jak se bolest rozlévá po celém jeho těle. Cítí, jak slábne, upadá do bezvědomí a poslední, co vidí, je pár rudo-černých očí.

Vzbudí ho jemné šimrání na jeho břiše. Mírně zatřepe řasami a pomaličku, jako by se bál světla, otevře oči. První, co spatří, je velmi draze vypadající stříbrný lustr a hnědý strop. Jeho mysl je zatemněná, odmítá chlapce si nechat vzpomenout na předešlou noc. Svůj pohled stočí na příčinu jeho vzbuzení. Setká se s pohledem, který je mu až moc známý. A teprve teď se mu vše vybaví.

"Ty! Co jsi mi to udělal?!" vykřikl zděšeně, přitiskl se co nejvíc ke zdi a jeho ruka instinktivně vystřelila k místě kousnutí. Jakmile však jeho ruka dopadla na místo, bolestně sykl. Ucítil něco lepkavého… Stáhl ruku před sebe a vyjekl. Jeho prsty byly potřísněné rudou krví.

Odmítal si připustit, že by byl…

"Co jsi zač?!" Podvědomě to tušil. Vlastně to netušil, přímo to věděl…

"To samé, co jsi teď ty," zašeptal do jeho ouška, do kterého následně kousl a zatahal za jeho lalůček. Wookie vytřeštil oči. Tak přeci jen je to pravda. Je z něj… Upír… "Proč jsi to udělal?" zašeptal zmučeně a sklopil svou hlavu. "Protože po tobě toužím už šest let, Wookie," odhrnul mu vlasy z tváře a následně ji zvedl.

"A nedovolím, aby mi tě někdo vzal," zašeptal a znovu spojil jejich rty v něžném polibku.
Chtěl se odtáhnout, chtěl… Ale jeho mysl mu vypověděla službu a kontrolu převzalo tělo. Už se nestaral o to, co se stane. Co se stane, když se nevrátí domů. Teď už mu bylo vše jedno. Jediné, na co myslel, byl ten černovlasý upír, co mu právě naprosto změnil život. Stejně jako on, bude muset skrývat své malé strašidelné tajemství…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama