Informašéé

30. června 2012 v 12:52 | °WiWi° |  Super Junior - Členové
A další skupinááá! :DSuper Junior je třinácti členná skupina, původem z Jižní Korei. Jedinný Hangeng má jinou národnost, je z Číny. Byl vybrán ze tří tisíc uchazečů. Mají také několik podskupin. Díky své oblíbenosti se většina z nich začala soustředit i na hostování a také herectví. SuJu jsou také známi díky jejich energii a humor, kterou do hudebního světa přináší. Proto se také často stávají hosty zábavných show, aby pobavili diváky.
Super Junior 05 oficiálně debutovali 6. října 2005 s písničkou TWINS /Knock Out/. V březnu roku 2006 začalo SME nabírat nové členy pro další generaci SuJu. Plány se změnily poté, co společnost přijala 13. člena , Kyuhyuna, a zastavila tak budoucí generace skupiny.

Nehody:
19. dubna 2007 /asi dva měsíce po vydání singlu Rokkugo/ při zpáteční cestě z radio show "Kiss the Radio se Leeteuk společně se Shindongem, Eunhyukem, Kyuhyunem a dalšími dvěma manažery stal obětí autonehody. Hyuk a Shindong vyvázli jen s pár odřeninami a modřinami, zatímco se snažili najít zraněného Leeteuka. Ten měl několik skleněných střepů v zádech a nad očima, kde měl poté nejméně 170 stehů. Když Hyuk našel v autě Kyuhyuna, složil se. Hyun tam ležel v bezvědomí. Fraktura boku, poraněné plíce, zlomená žebra, hluboké tržné rány... Doktor řekl, že měl asi 20% na přežití. Po tom, co se za něho ostatní členové a fanoušci po celém světě modlili, se probral, němý z šoku. Z nemocnice byli Leader a Maknae propuštěni až 30. dubna, tudíž po 78 dnech.

/Bolí mě ruce :D Členové by měli být za chvíli :-)/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kasai Kasai | Web | 8. srpna 2012 v 18:54 | Reagovat

Mám je ráda, ale jediný co si vybavím je "Bomanama" :D Pořád mi to zní v hlavě:D

2 °WiWi° °WiWi° | 9. srpna 2012 v 11:02 | Reagovat

Jo jo... :D Bonamana se mi ze začátku nelíbila, ale postupně mi přirostla k srdci a poslouchala jsem jí skoro pořád :D A takhle to mám u každý písničky :D Což jako je dost blbý, když si vezmu, že poslouchám asi 16 + kpop skupin :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama